Eesti Posti pakiautomaadi Post24 kaudu

POST24  pakiautomaati kasutades saadetakse Tellimuse saabumisel pakiautomaati Tellija mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta,  personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Tellija saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta POST24 pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile 7 päeva möödumisel võetakse kliendiga paki kättesaamise osas uuesti ühendust

Täpsem info Post24 pakiautomaatide asukohad leiab: www.post24.ee  

Eesti Posti ELS kulleriga koju kätte

Selleks et kuller saaks Teiega paki saabudes ühendust võtta, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Paki saabudes helistatakse ja kooskõlastatakse kättetoimetamise aeg ning lunasaadetise puhul teavitatakse ka paki maksumus. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte.

Eesti Posti soovitud/valitud postiasutusse

Tellijal on võimalik valida endale sobiv paki kättesaamise koht ning minna saadetisele järgi just temale sobival ajal. Kui pakk on jõudnud postiasutusse, saadetakse Posti poolt Teile saadetise saabumise teade sms-i või e-maili teel, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest allkirja vastu kätte.